چالش

کمتراز چهار سال پیش صدای اعتراض مردم را خاموش کردند، زدند و کشتند و بردند وکهریزکی کردند و به قول خودشان چشم فتنه را درآوردند، حالا در آستانه انتخابات بعدی به این نتیجه رسیده اند که :

"محمدحسین صفارهرندی٬ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته است رئیس جمهوری آینده نباید رهبر ایران را دور بزند. به گفته او، این فرد باید با آیت‌الله خامنه‌ای «شفاف» باشد، نه اینکه یک حرفی بزند و در عمل به‌گونه‌ای دیگر رفتار کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، آقای صفارهرندی، یکشنبه ششم اسفند در نشستی با عنوان «بصیرت انتخاباتی و شاخص‌های مورد نظر رهبری» در دانشگاه آزاد بروجرد، افزوده است که «در انتخابات پیش رو چالش امنیتی داریم.»
 
به گفته این مشاور فرهنگی سپاه، رئیس‌جمهوری ایران، «باید جایگاه دینی رهبر انقلاب را به عنوان نائب امام عصر به رسمیت بشناسد و رابطه‌اش با او، متعهدانه باشد و یک رابطه پدر و فرزندی، به درد نمی‌خورد.» "

یعنی باید این همه هزینه میشد تا به این نقطه برسیم؟

/ 3 نظر / 11 بازدید
وارونه

چی بگم :(

سیما

به نقطه ای نرسیدیم که! ما هنوز داریم تو جهل اول ورود اسلام به این کشور درجا میزنیم... هیچ وقت هم به جایی نمی رسیم. چون ملت (از جمله من) این رو می خوایم. نه تمدن، تجدد و پیشرفت در سایه کار و تلاش رو! تنها چیزی که می خوایم اینه: همه چی مفت حتی کوفت!

دمادم

فکر میکنم برای رسیدن به این نتیجه گیری چنین هزینه ای هم لازم بود. این حرف به معنای حذف کامل مردم سالاری است.